Loading...
راهکارهای مهندسی1400-1-30 05:18:59 +00:00

به دنیای ماشینکاری مدرن خوش آمدید

در این قسمت سعی بر معرفی ابزارهای مورد استفاده در صنایع، به تفکیک صنعت، کرده ایم. دنیای ابزارهای برشی و سنگزنی بسیار گسترده است و اطلاعات گردآوری شده تنها گوشه ای از راهکارهای قابل ارائه توسط شرکت هونام تجهیز آسیا است.

جهت مشاوره در زمینه انتخاب پروسه تولید مناسب، انتخاب ابزار و بحث و تبادل نظر در زمینه چالش هایی که در ماشینکاری، سنگزنی و ورقکاری دارید، با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تماس با ما

ما در هونام به دنبال رابطه ای بلند مدت و برد – برد با مشتریان خود هستیم. دستیابی به این هدف تنها با رضایتمندی مشتریان و با ارائه راهکارهای تخصصی که باعث کاهش هزینه های تولید و افزایش یهره وری می شود، امکان پذیر است. شرکت هونام در طی سالیان حضور در صنعت کشور، پروژه های موفقی را در صنایع خودروسازی و قطعات وابسته، صنعت انرژی، صنعت تابلوهای برق و غیره پیش برده است.

ما معتقد هستیم که بنیان پیشرفت و توسعه کشور و رفع بسیاری از موانع تولید، توسط نیروی انسانی متخصص رقم خواهد خورد، لذا مسئولیت اجتماعی هر یک از ما انتقال تجربه ها، تخصص ها و دانش فنی به سایرین است. نگاهی گذرا به فعالین در حوزه تامین و فروش ابزارهای برشی در کشور و پیشینه و شروع به فعالیت آن ها در این صنعت، گواه این واقعیت است که آموزش و تربیت نیروی انسانی متخصص یکی از اهداف اصلی تیم مدیریت شرکت هونام تجهیز آسیا است.

جهت مشاوره و دریافت راهکارهای تخصصی صنعت خود با کارشناسان ما تماس بگیرید.

    Go to Top