یک سده تجربه در صنعت ماشینکاری و سنگزنی

یکی از اهداف اصلی شرکت هونام تجهیز آسیا ارائه راهکارهای کارآمد در زمینه های ماشینکاری، سنگزنی و ورقکاری برای صنایع مختلف است. این مهم با هم افزایی تجربه و دانش فنی تیم مهندسی این شرکت و شرکای تجاری، که همگی از سازندگان بنام و طراز اول در دنیا هستند، میسر شده است. بنابراین راه حل های ارائه شده توسط هونام محدود به سال های فعالیت در کشور ایران نیست و به پشتوانه دانش فنی و تجربه شرکای تجاری خود، که بعضا بیش از صد سال سابقه در زمینه تخصصی خود دارند و در سرتاسر دنیا فعالیت کرده اند، به مشتریان ارائه می شود و این امر تضمین کننده کیفیت خدمات و راهکارهای ارائه شده است.

شرکای تجاری

شرکت Walter Tools آلمان

شرکت والتر (Walter) آلمان، یکی از بزرگترین تولیدکنندگان انواع ابزارهای برشی شامل ابزارهای تراشکاری، فرزکاری، سوراخکاری، رزوه زنی و ابزارهای مخصوص برای صنایع مختلف به خصوص صنعت خودروسازی، هوافضا و انرژی می باشد.

شرکت Naxos Diskus آلمان

شرکت ناکسوس (Naxos Diskus) آلمان، یکی از تولید کنندگان مطرح انواع سنگ های متعارف (اکسید آلومینیوم و سیلیکون کارباید) و سنگ های فوق سخت (الماس و CBN) در دنیا است. این شرکت سابقه چندین دهه فعالیت در صنعت ایران به خصوص صنایع خودروسازی را دارد.

شرکت Blaser Swisslube سوئیس

شرکت بلازر (Blaser Swisslube) سوئیس برترین تولیدکننده انواع روغن های امولسیون شونده در آب (آب صابون یا آب ماستیک) و روغن های برشی مورد استفاده در صنعت ماشینکاری و سنگزنی است. محصولات این شرکت به طول عمر بسیار بالا و سازگاری کامل با انسان و محیط زیست می باشد.

شرکت Hartmetall Estech سوئیس

شرکت هارت متال (Hartmetall Estech) سوئیس تولیدکننده انواع قطعات مقاوم به سایش و ضربه از حنس تنگستن کارباید است. این شرکت همجنین انواع میله های تنگستن کارباید (Rod) با و بدون سوراخ های آب صابون مرکزی مورد استفاده در صنعت ساخت ابزارهای برشی (انواع مته، فرز و غیره) را تولید و تامین می کند.

شرکت Fritz Studer سوئیس

شرکت اشتودر (Fritz Studer) سوئیس یکی از برترین سازندگان دستگاه های سنکزنی سیلندریکال (Cylindrical Grinding) در دنیا است. این شرکت عضو گروه United Grinding است که بزرگترین تولید کننده دستگاه های سنگزنی در دنیا هستند.

شرکت Mägerle سوئیس

شرکت مگرله (Mägerle) سوئیس یکی از برترین سازندگان دستگاه های سنکزنی تخت و پروفایل (Flat & Profile Grinding) در دنیا است. این شرکت عضو گروه United Grinding است که بزرگترین تولید کننده دستگاه های سنگزنی در دنیا هستند.

شرکت Blohm Jung آلمان

شرکت Blohm و Jung آلمان یکی از بطزگترین تولید کنندگان دستگاه های سنگزنی تخت و پروفایل (Flat & Profile Grinding) و سنگزنی خزشی (Creep Feed Grinding) در دنیا است. این شرکت عضو گروه United Grinding است که بزرگترین تولید کننده دستگاه های سنگزنی در دنیا هستند.

شرکت های Walter و Ewag

شرکت های Walter و Ewag جز برترین تولید کنندگان دستگاه های سنگزنی ابزار در دنیا هستند، محصولات این شرکت ها در کارخانجات ابزارسازی در سراسز دنیا مورد استفاده است. این شرکت عضو گروه United Grinding است که بزرگترین تولید کننده دستگاه های سنگزنی در دنیا هستند.

شرکت Hermann Bilz آلمان

شرکت اچ.بیلز (H.Bilz) آلمان تولیدکننده انواع ابزارهای برشی و ابزارهای خاص مورد استفاده در صنایع ماشینکاری فلزات است، این شرکت متخصص تولید انواع ابزارهای  PCD با سابقه طولانی در صنایع ایران است. این شرکت همچنین متخصص تولید انواع ابزارهای بورینگ و پخ زنی معکوس (Reverse Machining) است.

شرکت NOXON ترکیه

شرکت نوکسون (NOXON) ترکیه تولیدکننده انواع مته، برقو و فرزهای انگشتی کارباید (الماس) و همچنین انواع ابزارهای مخصوص مطابق نقشه است.

شرکت YSD (LVD-HD)

شرکت YSD (LVD-HD) بزرگترین تولیدکننده ماشین آلات ورقکاری در چین و شریک تجاری LVD بلژیک است. این شرکت انواع دستگاه های گیوتین، پرس برک، پرس پانچ و برش لیزر را تولید می کند.

تیم مجرب هونام

ما در هونام در ارتباطی نزدیک با شرکای تجاری خود در کنار مشتریان و مصرف کنندگان هستیم و با کیفیت ترین محصولات و بهترین خدمات را به آن ها ارائه می کنیم.

با ما تماس بگیرید