Loading...
خودروسازی1400-7-18 11:31:12 +00:00

راهکارهای تخصصی ماشینکاری و سنگزنی در صنعت خودروسازی

در این قسمت راهکارهای تخصصی در زمینه ماشینکاری و سنگزنی انواع قطعات در صنایع خودروسازی معرفی می شوند. این موارد قسمت کوچکی از توانایی های شرکت هونام تجهیز آسیا و شرکای تجاری است و همکاران ما همواره آماده ارائه خدمات مشاوره در زمینه راه اندازی خطوط تولیدی و بهینه سازی خطوط موجود هستند.

تماس با ما

راهکارهای ماشینکاری کالیپر ترمز

کالیپر ترمز قطعه ای مهم و حساس در ترمزهای دیسکی به حساب می آید، امروزه در صنعت خودروسازی این [...]

ما در هونام به دنبال رابطه ای بلند مدت و برد – برد با مشتریان خود هستیم. دستیابی به این هدف تنها با رضایتمندی مشتریان و با ارائه راهکارهای تخصصی که باعث کاهش هزینه های تولید و افزایش یهره وری می شود، امکان پذیر است. شرکت هونام در طی سالیان حضور در صنعت کشور، پروژه های موفقی را در صنایع خودروسازی و قطعات وابسته، صنعت انرژی، صنعت تابلوهای برق و غیره پیش برده است.

ما معتقد هستیم که بنیان پیشرفت و توسعه کشور و رفع بسیاری از موانع تولید، توسط نیروی انسانی متخصص رقم خواهد خورد، لذا مسئولیت اجتماعی هر یک از ما انتقال تجربه ها، تخصص ها و دانش فنی به سایرین است. نگاهی گذرا به فعالین در حوزه تامین و فروش ابزارهای برشی در کشور و پیشینه و شروع به فعالیت آن ها در این صنعت، گواه این واقعیت است که آموزش و تربیت نیروی انسانی متخصص یکی از اهداف اصلی تیم مدیریت شرکت هونام تجهیز آسیا است.

جهت مشاوره و دریافت راهکارهای تخصصی صنعت خود با کارشناسان ما تماس بگیرید.

    Go to Top