Loading...
خودروسازی1400-7-18 11:31:12 +00:00

راهکارهای تخصصی ماشینکاری و سنگزنی در صنعت خودروسازی

در این قسمت راهکارهای تخصصی در زمینه ماشینکاری و سنگزنی انواع قطعات در صنایع خودروسازی معرفی می شوند. این موارد قسمت کوچکی از توانایی های شرکت هونام تجهیز آسیا و شرکای تجاری است و همکاران ما همواره آماده ارائه خدمات مشاوره در زمینه راه اندازی خطوط تولیدی و بهینه سازی خطوط موجود هستند.

تماس با ما

راهکارهای ماشینکاری میل لنگ

ماشینکاری میل لنگ جز پروسه های پیچیده در صنایع خودروسازی محسوب می شود. دلیل این پیچیدگی تلرانس های بسته [...]

ما در هونام به دنبال رابطه ای بلند مدت و برد – برد با مشتریان خود هستیم. دستیابی به این هدف تنها با رضایتمندی مشتریان و با ارائه راهکارهای تخصصی که باعث کاهش هزینه های تولید و افزایش یهره وری می شود، امکان پذیر است. شرکت هونام در طی سالیان حضور در صنعت کشور، پروژه های موفقی را در صنایع خودروسازی و قطعات وابسته، صنعت انرژی، صنعت تابلوهای برق و غیره پیش برده است.

ما معتقد هستیم که بنیان پیشرفت و توسعه کشور و رفع بسیاری از موانع تولید، توسط نیروی انسانی متخصص رقم خواهد خورد، لذا مسئولیت اجتماعی هر یک از ما انتقال تجربه ها، تخصص ها و دانش فنی به سایرین است. نگاهی گذرا به فعالین در حوزه تامین و فروش ابزارهای برشی در کشور و پیشینه و شروع به فعالیت آن ها در این صنعت، گواه این واقعیت است که آموزش و تربیت نیروی انسانی متخصص یکی از اهداف اصلی تیم مدیریت شرکت هونام تجهیز آسیا است.

جهت مشاوره و دریافت راهکارهای تخصصی صنعت خود با کارشناسان ما تماس بگیرید.

    Go to Top