راهکارهای تخصصی ماشینکاری و سنگزنی در صنعت هوافضا

صنعت هوافضا چه از نظر جنس قطعاتی که ماشینکاری می شوند و چه از نظر دقت نهایی قطعه کارها درجه اهمیت بالایی دارد و یکی از چالش های سازندگان ابزارهای برشی در این صنعت ارائه راه حل های خاص و منحصر بفرد جهت اطمینان از ماشینکاری ایمن این قطعات است. در این قسمت برخی راهکارهای تخصصی در این صنعت معرفی شده اند، بدیهی است همکاران ما در هونام آماده ارائه خدمات مشاوره، انتخاب ابزار و ارائه راه حل برای ماشینکاری قطعات در این صنعت هستند.

تماس با ما

ما در هونام به دنبال رابطه ای بلند مدت و برد – برد با مشتریان خود هستیم. دستیابی به این هدف تنها با رضایتمندی مشتریان و با ارائه راهکارهای تخصصی که باعث کاهش هزینه های تولید و افزایش یهره وری می شود، امکان پذیر است. شرکت هونام در طی سالیان حضور در صنعت کشور، پروژه های موفقی را در صنایع خودروسازی و قطعات وابسته، صنعت انرژی، صنعت تابلوهای برق و غیره پیش برده است.

ما معتقد هستیم که بنیان پیشرفت و توسعه کشور و رفع بسیاری از موانع تولید، توسط نیروی انسانی متخصص رقم خواهد خورد، لذا مسئولیت اجتماعی هر یک از ما انتقال تجربه ها، تخصص ها و دانش فنی به سایرین است. نگاهی گذرا به فعالین در حوزه تامین و فروش ابزارهای برشی در کشور و پیشینه و شروع به فعالیت آن ها در این صنعت، گواه این واقعیت است که آموزش و تربیت نیروی انسانی متخصص یکی از اهداف اصلی تیم مدیریت شرکت هونام تجهیز آسیا است.

جهت مشاوره و دریافت راهکارهای تخصصی صنعت خود با کارشناسان ما تماس بگیرید.