درباره ما

معرفی هونام

نیاز روز افزون صنایع به بهره گیری از فن آوری های مدرن حضور یک شریک تجاری با پشتوانه فنی در صنایع تخصصی را امری اجتناب ناپذیر کرده است. شرکت «هونام تجهیز آسیا» با کادری از مهندسین مجرب آماده ارائه مشاوره، آموزش و تامین تجهیزات صنایع ماشینکاری، سنگزنی و ورقکاری فلزات با همکاری سازندگان طراز اول دنیا به مشتریان خود می باشد. یکی از هدف های ما در هونام ایجاد یک رابطه برد – برد بلند مدت با مشتریان است که این امر با ارائه راهکارهای کارآمد در راستای بهینه سازی تولید امکان پذیر است. هونام خود را متعهد به فراهم آوردن تکنولوژی روز دنیا در جهت پیشرفت صنعت کشور و ارتقای دانش فنی در حوزه ماشینکاری، سنگزنی و ورقکاری می داند.

نیروی انسانی

بدون شک نیروی انسانی متخصص قسمتی از منابع کلیدی شرکت ها است که تاثیر مستقیم در پیشرفت شرکت و مشتریان دارد. مدیران هونام در کنار مشاوران مجرب، با اندوخته بیش از چهار دهه تجربه در صنایع مرتبط هدف خود را ارائه بهترین راهکارهای فنی برای تولید قطعات به منظور افزایش راندمان و بهره وری قرار داده اند و برای دستیابی به این مهم هر یک از پرسنل این شرکت برای ورود به مجموعه بیش از سه ماه به طور حرفه ای آموزش های فنی و بازرگانی لازم را دیده و پس از آن جذب این مجموعه شده اند. علاوه بر این به منظور به روز نگه داشتن و ارتقای سطح دانش فنی پرسنل و ارائه بهترین و جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا به مشتریان، آموزش های حین کار و آموزش های دوره ای برای کادر فنی شرکت با مشارکت شرکت های همکار به صورت مدون برگزار می گردد.

واحد بازرگانی

ما در این واحد با همراهی شرکای تجاری در سایر کشورها امکان تامین و ارائه خدمات در زمینه انواع قطعات مقاوم به سایش از جنس تنگستن کارباید، ابزارهای برشی و سنگزنی، خنک کننده ها (آب صابون) و روغن های برشی و همچنین دستگاه های سنگزنی را داریم. هدف اصلی در این واحد ارائه خدمات در کمترین زمان با بالاترین کیفیت ممکن است.

واحد تعمیرات

ما در این واحد با تیمی جوان ولی متخصص و همراهی بزرگان صنعت و بهره بردن از تجربیات آن ها خدماتی خاص نظیر تعمیر و کالیبراسیون انواع خطکش و اینکودر، تعمیر انواع کنترلر و تعمیرات مکانیکی ماشین های ابزار را انجام می دهیم. این واحد مجهز به مدرن ترین تجهیزات تست و کالیبراسیون انواع خطکش و اینکودر در کشور است و در کنار آن فضا و تجهیزات مناسب کارگاهی جهت انجام تعمیرات و اورهال کامل انواع ماشین های ابزار را دارد.

واحد مهندسی

مهندسین شرکت هونام با دانش فنی بالا و تجربه سال ها فعالیت در صنعت ابزارهای برشی کشور توانایی ارائه راهکارهای منحصر بفرد به مشتریان خود را دارند. در سال 1398 این واحد با راه اندازی قسمت طراحی، خدمات جدیدی نظیر طراحی و نقشه کشی قطعات صنعتی، طراحی و ساخت انواع فیکسچر و همچنین برنامه نویسی انواع دستگاه های فرز و تراش CNC را به مشتریان خود ارائه می دهد.

تماس با هونام

تهران، کیلومتر 13 جاده مخصوص کرج،

خیابان امید، کوچه هشتم غربی، پلاک 6

کدپستی: 1399915311

تلفن: 44901250 – 021

فکس: 44901251 -021

هونام در شبکه های اجتماعی
linkedin
Instagram
Aparat_Icon